Soysel Turizm 2005'ten günümüze resmi kurum, turizm, personel, gezi, düğün cemiyet ve öğrenci taşımacılığı alanlarında; uzman yönetimi, tecrübeli şoför kadrosu ve modern altyapısı ile sürekli gelişim ve değişimi prensip edinerek, Türkiye’nin önemli kamu ve özel kuruluşlarına servis hizmetleri sunmaktadır.

Soysel Turizm aynı zamanda, toplu taşımacılık alanında da, belediyelerin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla, sektöre önemli adımlar atmaktadır.

Soysel turizm, filo kiralama bölümünde, araç tedariği sonrası olası yaşayabileceğiniz sorunlara, güçlü çözümler sunabilmek amacıyla; hem danışmanlık hem de finansal hizmetler sunmaktadır.

Gemlik merkezli altyapımız ve sayısı binlere varan son model araç filosuyla “Güven, Kalite, Tecrübe” politikasından ödün vermemektedir.

Soysel Turizm aynı zamanda müşteri hizmetleri ve profesyonel satış ekibi ile “Kaliteli Turizm” prensibine ulaşmayı hedeflemektedir.

En önemli vazifemiz, sizi ve sevdiklerinizi, işyerinizden evinize, evinizden işyerinize, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve en hızlı ulaştırabilmektedir.

Bunun için Soysel Turizm hizmet verdiği tüm kuruluşların personelinin huzurunu, mutluluğunu ve güvenliğini kendisine kural edinmiştir.

Soysel Turizm, her zaman ön planda tuttuğu "Koşulsuz Müşteri Mutluluğu" anlayışı ile müşterilerinin öncelikle güven duyduğu bir hizmet ortağıdır. Biz Soysel Turizm olarak şirket organizasyonumuza duyulan bu güveni sizlerle paylaşmak, sizlerin hizmet ortağı olmak istiyoruz.


Misyonumuz
Soysel Turizm, müşterilerinin “Kalite ve Memnuniyet” taleplerini maksimum düzeyde karşılayacak hizmetler sunarak “Kusursuz Hizmet” prensibine ulaşmayı misyon edinmiştir.